Vedoucí MS: Jiří Šindelář
Adresa: Holoubkov 319, 338 01 Holoubkov
Telefon / FAX: +420 371 751 160
Mobil: +420 725 941 542

Manipulační sklad se nachází v Holoubkově za vlakovým nádražím. Vybaven je moderní manipulační linkou s elektronickým měřením a optimalizačním programem. Převážná část vytěžené i nakoupené dřevní hmoty prochází přes tento provoz.

Dřevní hmota se zde manipuluje dle délek a průměrů v závislosti na požadavcích odběratelů. Dále se vyrábí vlákninové i palisádové dříví, surovina pro výrobu palisád. Hotové sortimenty se zde vagónují nebo jsou expedovány pomocí kamionů popř. jsou prodávány drobným zákazníkům. Největší odběratelé jsou zahraniční firmy a výrobci celulózy ve Štětí, ale podporujeme i místní zpracovatele dřeva.

Novou chloubou manipulačního skladu je správní budova s přezdívkou HEXAGON. Jedná se o celodřevěnou stavbu ve tvaru pravidelného šestiúhelníku. Najdeme zde kanceláře firmy, kancelář firmy Meco-Drev, školící místnost, příruční sklady či inspekční místnost.

Významnou součástí manipulačního skladu je středisko palivového dřeva. Vyrábíme jehličnatá i listnatá polínka od velikosti 0,25 m – 1 m. Dodáváme nejen do regionu, ale i na export.

Štípaná polínka nabízíme volně sypaná nebo balená v síťovině na paletách. Jedna paleta obsahuje 1,6 prostorového metru sypaného.

Polínka štípeme dle přání zákazníka, v délkách 25, 30, 33, 40, 45 a 50 cm.

Prodejní doba:
Po-Pá       6:00 – 14:30

Přehled nejčastěji prodávaného palivového dřeva na manipulačním skladě Holoubkov:

jehličnaté:

- 2m délka
- štípaná polínka

buk, dub:

- štěpiny 1m délka
- štípaná polínka

bříza:

- štěpiny 1m délka
- štípaná polínka

Ceník palivového dřeva


Air Force 1 Sage Low

Testreveal

df gfdg dfg dfg dfg dfg dfg

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×